Aleksander Wistuba

Aleksander Wistuba

Valdybos pirmininkas ir Digital Care Sp. z o.o. įkūrėjas

Aukštosios verslo mokyklos – National Louis University mieste Nowy Sącz ir Gdansko universiteto absolventas (Vadybos fakultetas). Daugiau kaip 13 metų darbo patirtis finansų ir draudimo sektoriuje.

Nuo 2004 metų dirbo vadovaujantį darbą bankuose Sygma Bank Polska S.A. (dabar BGŻ BNP Paribas S.A.), Euro Bank S.A. ir Deutsche Bank Polska S.A. Įmonės Digital Care Sp. z o.o. įkūrėjas ir valdybos pirmininkas. Dabar atsakingas už įmonės plėtrą tarptautinėse rinkose - Europoje, Afrikoje,Centrinės ir Pietų Amerikos šalyse bei Azijoje.

Miroslavas Košcinskis

Miroslavas Košcinskis

Valdybos pirmininko pavaduotojas ir Digital Care Sp. z o.o. įkūrėjas

Košalino politechnikos absolventas, studijavo vadybą ir rinkodarą. Daugiau kaip 16 metų darbo patirtis finansų ir draudimo sektoriuje.

11 metų dirbo banko paslaugų pardavimo srityje Sygma Bank Polska S.A. (dabar BGŻ BNP Paribas S.A.). Digital Care Sp. z o.o. dirba nuo pat pradžių, buvo vienas iš įmonės įkūrėjų. Dabar atsakingas už rezultatus ir verslo bei įmonės plėtrą Lenkijoje.

Andžejus Pasek

Andžejus Pasek

Operatyvinės veiklos direktorius ir Digital Care Sp. z o.o. valdybos narys

Varšuvos universiteto Matematikos, informatikos ir mechanikos fakulteto absolventas. 20 metų darbo patirtis finansų ir informatikos sektoriuje.

Nuo 1998 metų dirbo aukščiausio lygio vadovo darbą žinomose draudimo įmonėse Europoje (PZU, Achmea ir Nationale Nederlanden), vadovavo operacijų ir IT skyriams Lenkijos, Rusijos ir Nyderlandų rinkose. Digital Care Sp. z o.o. atsakingas už paslaugų teikimą, klientų aptarnavimą ir informacines technologijas.